K.K.K.

K.K.K. - Korduma Kippuvad Küsimused?

Kuidas saab reisi broneerida?
Reisi broneerimine on lihtne - seda saab teha telefonil 5061116, e-maili teel asap@asaptravel.ee või meie veebilehe tellimusvormi kaudu. Puhkusereiside broneerimiseks vajame reisijate nimesid ja isikukoode ja passi numbreid (EU maade puhul võib saata ID-kaardi numbri).

Kas reisidokumendid on korras?
Palume kindlasti kontrollida isikutunnistuse passi ja ID-kaardi kehtivust.
Passikehtivus aja piirangud erinevate riikide puhul.
Saate kontrollida SIIT>>.

Kas Te olete kursis kohaliku maa tervise probleemidega?
Kindlasti kontrollige üle kas Teil on vajadust vaktsineerimisele või lihtsalt kohalike oludega seotud tervise probleemide ennetamisele. Loe lähemalt SIIT>>


Kuidas reisi eest tasuda?
Pärast broneeringu tegemist saadame e-mailiga arve, mille saab tasuda kas pangaülekandega võis sularahas. Kahjuks ei saa me vastu võtta kaardimakseid.

Kas juba tehtud broneeringut saab hiljem annulleerida või muuta?
Broneeringud on pärast tasumist reeglina siduvad, st muutmise või annulleerimisega on seotud teatud kuluga mida nõuavad teenuse osutajad. Meie muudatuste eest tasu ei võta. Lingid puhkusreiside korraldajate reisi-ja annulleerimistingimustele leiate selle veebilehe vasakul asetsevast menüüst (Reisitingimused) . Igal reisikorraldajal on eri reeglid. Liinilendude piletite muutmine ja tühistamine on pärast pileti väljastamist kas tasuline või keelatud (olenevalt pileti kategooriast). Reisikorraldajate reisitingimused SIIT>>


Kuidas reisidokumendid kätte saab?
Piletid ja voucherid saab pärast tellimuse eest tasumist kätte e-kirja teel. Palume  teada anda telefonil 5061116 või aadressil asap@asaptravel.ee, et teaksime dokumendid ette valmistada.
Puhkusereiside dokumendid, e-piletid ja kindlustuspoliisid on elektroonilised. Dokumendid saab välja trükkida tavalisest printerist A4 formaadis paberile.
Puhkusereiside dokumendid võib kätte saada ka lennujaamast reisikorraldaja letist, vahetult enne väljalendu. Võimalikud on ka erikokkulepped. Palume oma soovist meile ette teada anda.

Kuidas käituda vahetult enne reisi?

Lennujaamas peaksite olema pakettreisi puhul 2 tundi enne lennu väljumist, liinilennu puhul 1 tund enne lennu väljumist. Check-in lõpeb 40 minutit enne piletil märgitud väljalennuaega.


24 tundi enne lendu palun kontrollige lennu õiget väljumisaega

Saabuvad lennud http://www.tallinn-airport.ee/realtime/arrival

Väljuvad lennud http://www.tallinn-airport.ee/realtime/departures

 

Majutamine hotellis (check-in)

Vastavalt rahvusvahelistele määrustele, toimub väljakirjutamine (check - out) hotellis kell 12:00 kohaliku aja järgi. Saabumise päeval majutamine alates kell 14:00.

Majutuseks on vajalik esitada hotellile  voucher ning täita hotelli registreerimiskaart.
Majutamisel pöörake tähelepanu hotelli infolehele, mis on tavaliselt kättesaadav kõigis tubades.
Optimaalseks turvalisuseks soovitame broneerida šeif oma dokumentide, raha ja väärtesemete hoidmiseks.
Kliimaseadmete töö on  toas korraldatud kas ööpäevaringselt või teatud kellaaegadel.
Probleemide tekkimisel seoses toaga, palume pöörduda hotelli administratsiooni poole.
Toitlustamine:
Hotelli toitlustamise tüüp on märgitud teie voucher’is.
Joogiks soovitatakse kasutada pudelivett, mida  on  võimalik osta hotelli kauplustes ja baarides. 
Lahkumisel (check-out) :
Juhime tähelepanu, et hotellides on arveldamise kellaajaks 12.00  Selleks ajaks olete kohustatud vabastama oma numbritoa. Teil on võimalus  jätta oma pagas hotelli pakiruumi ja viibida edasi hotelli territooriumil, ajani,  kuni teie järgi saabub buss või auto. Kui tuba ei ole  vabastatud kella 12:00-ks, siis lisatakse teie arvele täishind ka järgneva päeva eest.
Lahkumise eelõhtul palume tasuda kõikide  lisateenuste eest (teenuste loetelu on hotelli info kataloogis, näiteks telefonikõned, mini-baar, toidu- ja jookide tellimine numbrituppa, massaaž  vms).
Hotellist lahkumise täpse kellaajaa teatavad teile reisiesindajad. 
Järgi jäänud kohalikku valuutat on võimalik vahetada hotelli valuutavahetuspunktis (olemasolu korral) või lennujaamas. Pidage meeles -  lennujaama peate jõudma vähemalt 1 tund ja 30 minutit ennem lennuki väljumist.

 

KKK EESTI KODANIKULE>>


Väljastpoolt Euroopa Liitu saabuva reisija tollieeskirjadSIIT>>
Euroopa Liidu liikmesriikides liikuva reisija tollieeskirjad SIIT>>