Kruiisid

Avasta uusi maid mugavalt ja kiiresti

2009.aastal kevadvaheajal õnnestus meil esimest korda elus käia Kariibi mere kruiisil. Kruiisid on ameeriklaste hulgas väga populaarsed. Võrreldes alternatiividega on nad väga mugavad ja soodsad. Tihti minnakse kruiisile suurema seltskonnaga — näiteks tudengid kevadvaheajal, suguvõsad tähistamas kellegi sünnipäeva, vanemad ja/või vanavanemad lastega koolivaheaegadel, vms. Erinevalt Läänemere kruiisidest on enamik reisi kulutustest juba kruiisi hinna sees — hind sisaldab majutust, enam-vähem kogu meelelahutust laeval (kontserdid, etendused, joogatrennid, peod, loengud, minigolf) ja suurepärast sööki. Hind ei sisalda ekskursioone kruiisi sihtpunktides (need tuleb kruiisifirmalt lisaks osta aga see on vabatahtlik või omal käel avastada) ega alkohoolseid jooke. Hinnale lisaks kohustuslikus korras tulevad maksud ja jootraha.
Teiseks on Kariibi merel põnevat tegemist igale maitsele. Olgu selleks siis Maiade tsivilisatsiooni vaatamisväärsused (pikemalt teises postituses), ilusad rannad, kogum erinevaid rahvusi ja kombeid või siis näiteks shoppamine. Samuti leidub tegevust laeval endal, kus on minigolfi rada, veepark, bassein, spa, kontserdid ja showd ja muidugi hulk erinevaid restorane, kohvikuid ja klubisid. Muuseas ootamatult populaarne tundus olevat kasiino, mis on USAs peaaegu kõikjal keelatud (aga kruiis ei toimunud USAs). Oma üllatuseks kuulsime, et lisaks täiskasvanutele oli meie laeval umbes 600 last, keda polnud praktiliselt nähagi. Nende päevad olid sisustatud spetsiaalselt vanusegruppidele mõeldud üritustega.
 
CARNIVAL Kariibimere kruiisid
Ida-, Lääne-,  Lõuna- Kariibi kruiisid, Bahama saar, Kanada, New Endland, Hawaii, Alaska Bermuda saar, Panama kanal ja Mehhiko.
Euroopa suurlinnadest Barcelonast ja Veneetsiast väljuvad Euroopa ehk Vahemere kruiisid.
Võimalik valida endale erineva pikkusega kruiis 2-5 päeva ja 6-9 päeva, samuti võimalik valida kruiisi väljumissadamat.
 
Näiteks seitsmepäevane kruiis, mis algab Puerto Rico saarelt San Juanist ja külastatakse seitset saart k.a.

            

 

 

 

 

 

 

Küsi lisa: asap@asaptravel.ee