Reisitingimused

ASAP Traveli müügitingimused

    •    ASAP Traveli vastutus

Meie poolt vahendatavate teenuste puhul (lennukompanii, laevafirma, hotell, teine reisikorraldaja, autorendifirma jne) toimime volitatud edasimüüjana. Me ei saa seega vastutada vahendatavate teenuste taseme eest. Kui Teil on ostutatava teenusega probleeme ja see ei vasta reisidokumentides fikseeritud tasemele, palume pöörduda otse teenuse osutaja poole.

    •    Tellimuste muutmine või tühistamine

Igal transpordiettevõttel, reisikorraldajal ning hotellil on oma reeglid tellimuste muutmise ja tühistamise kohta. Vahendajana järgime neid. Informatsiooni saate reisiteenuse tellimisel meie reisinõustajatelt.

    •    Dokumentide õigsus

Reisidokumentide kättesaamisel kontrollige, kas kõik vajalikud dokumendid on olemas ja kas kõikides dokumentides ja viisades on õiged andmed. Kõikidest puudustest tuleb oma reisinõustajale viivitamatult teatada.

    •    Kindlustus

Reisi katkemise või ärajäämise, pagasi kadumise ning tervisehäirete ja/või õnnetusjuhtumite korral ei kompenseeri ebamugavusi ega lisakulusid ükski reisikorraldaja, transpordiettevõte ega reisibüroo. Soovitame ennast kaitsta reisikindlustusega. Meie reisinõustajad soovitavad, milline kindlustus on igal konkreetsel juhul sobivaim. Kui Te ei soovi kindlustust osta, võtate endale rahalise vastutuse kõigi reisiga seotud juhtumite otseste ja kaudsete tagajärgede eest

    •    ASAP Traveli müügitingimused

ASAP Traveli müügitingimused kujutavad endast rahvusvahelise praktika kohaselt lepingut reisibüroo ja reisija vahel. ASAP Traveli pakkumise aktsepteerimine ja kirjalik või suuline kinnitamine reisija poolt võrdub reisijapoolse allakirjutamisega lepingule. Füüsiline allakirjutamine ei ole seejuures vajalik. Tellimuse esitamine ja/või maksmine tähendab seega Teiepoolset nõustumist ASAP Traveli müügitingimustega.

 

 
AURINKO REISITINGIMUSED

NOVATOURSI REISITINGIMUSED

TEZ TOUR

GERMALO REISID