Suusareisid

Austria - maalilised maastikud, maailmakuulsad suusa- ja termaalveekuurordid, vaimustav arhitektuur, rikkalik kultuuripärand ja muusikatraditsioonid.

Tez Touri suusakuurordid Austrias

Bad Gastein – Bad Hofgastein
Saalbach – Hinterglemm
Zell am See - Kaprun

Loe lisaks...
 
Alpiexpressi suusakuurordid Austrias, Prantsusmaal, Itaalias ja Šveitsis.

ISCHGL, Val Gardena, Söll, Mayrhofen, Sölden, Serfhaus, St.Anton
Prantsusmaa – Meribel, Val D`isere, Morzine
Itaalia – Monterosa Ski, Val Gardena
Šveits - Zermati

Loe lisaks...

AUSTRIA

Tänu oma piiramatutele vaba aja veetmise võimalustele on Austria juba kaua nautinud maineka turismimeka positsiooni. Maalilised orud, avar mägismaa, võimsad liustikud, kristallselge veega järved, pehme kliima, arenenud infrastruktuur, esmaklassiline teenindus, kohalike elanike külalislahkus, grandioossete ajalooliste ja kultuuriliste mälestiste rohkus, hea asukoht, majanduslik ja poliitiline stabiilsus moodustavad vaid väikese osa Austria Vabariigi väärtuste nimistust.
Tänapäeval on Austria parimaid ja populaarsemaid talispordikeskusi mitte ainult Euroopas, vaid kogu maailmas. Igal aastal toimuvad riigis prestiižsed rahvusvahelised spordivõistlused. Arvukates alpikuurortides (mille seas mitmetest on saanud kultus-spordikeskused) on ideaalsed tingimused aastaringseks mäe- ja murdmaasuusatamiseks, lumelauasõiduks, uisutamiseks, kelgutamiseks ja jääkeegli mängimiseks.
Austria on õigusega pälvinud aktiivse puhkuse austajate armastuse. Erinevate spordialade seas, mida saab harrastada, on surfamine, purjesport, veesuusatamine, sukeldumine, rafting, lendamine para- ja deltaplaaniga, jalgrattaretked, jalgsimatkad, tennis, squash. Igaüks leiab enda jaoks midagi huvitavat.
Juba ammusest ajast on Austria kuulus oma imettegevate soola-, väävli-, joodi- ja radoonisisaldusega mineraalveeallikate poolest. Maailmakuulsad termaalveekuurordid mitte ainult ei paku erinevaid ravi- ja terviseprogramme, vaid ka kõikvõimalikke vaba aja veetmise võimalusi. Austria on kahtlemata maa, kus saab puhkust veeta aastaringselt, vaatamata sellele, et paljudele seostub ta peamiselt taliturismiga. Olenemata aastaajast saab Austrias külastada vaatamisväärsusi, kultuuri- ja ajaloomälestisi ning nautida selle maa traditsioone ja muusikat.

 

 

Küsi lisa: asap@asaptravel.ee